Myslovitz - Album analogowy “Sun Machine” - Sklep Rock House

Myslovitz - Album analogowy “Sun Machine”
Myslovitz

Album analogowy “Sun Machine”

17 września 1996 roku ukazał się drugi studyjny album Myslovitz – „Sun Machine”. Tytuł płyty pochodzi z piosenki Davida Bowiego „Memory of a Free Festival”, której cover zamyka cały album. Był to pierwszy materiał nagrany w powiększonym składzie, kiedy do zespołu trafił gitarzysta – Przemysław Myszor.

99,00 w tym VAT
Cena regularna: 0,00 zł
Najniższa cena z okresu 30 dni przed obniżką: 0,00 zł

Dodatkowe informacje

Informacje

Myslovitz to jeden z najważniejszych polskich zespołów rockowych, przez 30 lat swojego istnienia nagrali 12 albumów. „Sun Machine” został wydany rok po premierze debiutanckiego krążka zatytułowanego po prostu „Myslovitz”. Wśród jedenastu utworów znalazły się dwa covery: „Historia jednej znajomości” Czerwonych Gitar – jest on zdecydowanie mroczniejszy i bardziej przekonujący niż oryginał. Drugi z nich to wspomniany już wcześniej utwór „Memory of a Free Festival” Davida Bowiego. Warto również wspomnieć, że w piosence „Good Day My Angel” gościnie wystąpił producent Ian Harris.

Na albumie „Sun Machine” nie zabrakło kultowych dziś kawałków: „Peggy Brown”, „Z twarzą Marilyn Monroe”, czy „Amfetaminowa siostra”. Krążek pełen jest energetycznych, zadziornych, a zarazem alternatywnych kompozycji. Nie zabrakło również wyrazistych i oryginalnych zwrotek, oraz chwytliwych refrenów.

PŁYTA ZAWIERA AUTOGRAFY PRZEMYSŁAWA MYSZORA, WOJCIECHA POWAGI-GRABOWSKIEGO, JACKA KUDERSKIEGO I WOJCIECHA “LALI” KUDERSKIEGO!!!

TRACKLISTA:

Strona A

1. Peggy Brown
2. Blue Velvet
3. Z twarzą Marilyn Monroe
4. Jim Best
5. Amfetaminowa Siostra
6. Pierwszy Raz (Z Michelle J.)

Strona B

1. Bunt Szesnastolatki
2. Funny Hill
3. Historia Jednej Znajomości
4. Good Day My Angel
5. Memory of a Free Festival

Powiązane produkty

Powiązane