Myslovitz - Album analogowy “Wszystkie narkotyki świata” [2LP] + slipmata - Sklep Rock House

Myslovitz - Album analogowy “Wszystkie narkotyki świata” [2LP] + slipmata
Nowość
Myslovitz

Album analogowy “Wszystkie narkotyki świata” [2LP] + slipmata

Dwupłytowe wydanie “Wszystkich narkotyków świata” na designerskich winylach z efektem marble nawiązującym do struktury marmuru w zestawie ze slipmatą.

189,99 w tym VAT
Cena regularna: 0,00 zł
Najniższa cena z okresu 30 dni przed obniżką: 0,00 zł

Dodatkowe informacje

Informacje

„Wszystkie narkotyki świata” to pierwszy od 10 lat, studyjny album zespołu Myslovitz. Zespołu, którego twórczość stała się inspiracją dla całego pokolenia artystów święcących dziś triumfy na scenie niezależnej, ale i popowej, bo pod koniec lat 90 i w latach 2000 ich poetycko – alternatywnego rocka słychać było w każdym, nawet najbardziej komercyjnym radiu, klubie, a nawet każdej dyskotece. Myslovitz to jedyny w naszym kraju przykład kariery, która pięciu muzyków z małego miasta na Śląsku zaprowadziła na największe europejskie sceny i międzynarodowe festiwale. Grali trasy koncertowe w całej Europie z ówczesnymi gigantami światowej muzyki. Dziś, po 3 dekadach działalności Myslovitz, okazuje się, że ich ponadczasowych hitów słucha, a ich koncerty odwiedza kolejne pokolenie studentów (nierzadko z rodzicami) złaknionych gitarowej energii, natchnionej, rockowej poezji oraz niezwykłych melodii, o które coraz trudniej w świecie muzyki współczesnej, cyfrowej i tej „modnej”, która króluje na tzw. listach przebojów.

Myslovitz po 10 latach wydawniczego niebytu powraca z nowym, bardzo ciekawym albumem, który jest ukłonem w stronę najwierniejszych fanów, ale i za sprawą nowego wokalisty, nie powinien pozostać obojętny nowej fali wielbicieli zespołu.

„Wszystkie narkotyki świata” to zbiór 12 utworów układających się w jedną opowieść. Opowieść o miłości, nienawiści, pasji, sztuce, polityce, wojnach, inności, normalności, tolerancji i nietolerancji, otwartości, pogardzie, niezłomności, muzyce, poezji, prawdzie, kłamstwach, władzy, pieniądzach, alkoholu, narkotykach… o wszystkim, co rządzi współczesnym światem. Myslovitz, jak zawsze, podaje nam swój przekaz w sposób nieoczywisty, bezkompromisowy, poetycki, ale zrozumiały dla wszystkich myślących ludzi. Przez szacunek do swoich odbiorców Myslovitz nie kłania się muzycznym modom, ale też nie stał się dinozaurem, co udowadnia na licznych koncertach – pełnych młodzieńczej energii, potu, psychodelii i przebojów, które śpiewają wraz z nimi rzesze ludzi doceniających ich niczym nienaruszoną od 30 lat autentyczność.

Album „Wszystkie narkotyki świata” powstał w kilku studiach nagraniowych, m.in. w londyńskim Abbey Road i promowały go piosenki: Miłość, 19, Pakman, piosenka tytułowa i Latawce z gościnnym udziałem wokalistki zespołu ATLVNTA, Kasi Gołomskiej.

TRACKLISTA:

Strona A
1. wszystkie narkotyki świata              
2. miłość
3. pakman

Strona B
1. król wzgórza 
2. przypadkiem
3. latawce

Strona C
1. inny
2. zdążyć przed wschodem słońca 
3. 19
4. powoli

Strona D
1. dziewczyna z wiersza lennona 
2. kosmita 

Powiązane produkty

Powiązane