Anna Wyszkoni - Album CD “Nieznośna lekkość hitu” (Deluxe Edition) z autografem - Sklep Rock House

Anna Wyszkoni - Album CD “Nieznośna lekkość hitu” (Deluxe Edition) z autografem
Anna Wyszkoni

Album CD “Nieznośna lekkość hitu” (Deluxe Edition) z autografem

„Nieznośna Lekkość Hitu” jest podsumowaniem 25 lat muzycznej działalności Anny Wyszkoni. Ten album to sentymentalna podróż, pełna wrażliwości, pasji, miłości i spełnienia, ale także gorzkich doświadczeń życiowych i słabości, które zdarzają się każdemu. Ania zawsze była blisko fanów, którzy dzięki jej piosenkom uczestniczyli poniekąd w jej życiu – wokalistka tworzy dla ludzi śpiewając swoje historie, w których mogą oni odnaleźć także siebie samych. To powoduje, że każda kolejna płyta, trasa koncertowa czy piosenka, są zawsze ciepło przyjmowane przez publiczność.

49,00 w tym VAT
Cena regularna: 0,00 zł
Najniższa cena z okresu 30 dni przed obniżką: 0,00 zł

Dodatkowe informacje

Informacje

Album „Nieznośna Lekkość Hitu” dostępny jest w formie wydania dwupłytowego, na którym usłyszeć można zarówno najbardziej znane i popularne piosenki Ani, jak i premierowe utwory, między innymi nową wersję kultowej „Agnieszki”, nagraną w duecie z popularnym polskim raperem Januszem Walczukiem. Pojawi się tam również kilka duetów z innymi artystami z dotychczasowego dorobku Ani, oraz piosenki, które z różnych powodów są ważne dla wokalistki i jej fanów, śledzących jej muzyczną drogę już od 25 lat.

„25 lat minęło… nie mogę powiedzieć, że jak jeden dzień, na pewno nie. Był to czas piękny, kolorowy, ale też ciężki i ponury. Bilans jest jednak dodatni i to jest najważniejsze. W tym czasie wydarzyło się w moim życiu tak wiele, że mogłabym napisać książkę. Ale póki co, wolę te moje wspomnienia podsumować muzycznie, bo w tym czuje się najlepiej. Poza tym staram się żyć teraźniejszością i przyszłością. Bo wierzę, że przede mną jeszcze dużo dobrych i ważnych wyzwań. Cały czas tworzę nową muzykę i piszę nowe teksty. Lubię zmiany, co słychać w najnowszej piosence „Skrable”. Jest ona dla mnie pomostem pomiędzy tym, co było, a tym, co nadchodzi. Bo na nową, premierową płytę nie każę moim słuchaczom czekać zbyt długo…” – mówi Ania o swoim jubileuszowym albumie.

TRACKLISTA:

CD 1

 1. Skrable
 2. Biegnij Przed Siebie
 3. Nie Chcę Cię Obchodzić
 4. Wiem, Że Jesteś Tam
 5. Oczy Szeroko Zamknięte
 6. Z Ciszą Pośród Czterech Ścian
 7. Czy Ten Pan i Pani
 8. W Całość Ułożysz Mnie
 9. Zapytaj Mnie O To Kochany
 10. Mimochodem
 11. Oszukać Los
 12. Lampa i Sofa
 13. Agnieszka Już Dawno…

CD 2

 1. Agnieszka ’21 / duet z Januszem Walczukiem
 2. Czułość Proszę
 3. Księżyc Nad Juratą
 4. Do Góry Nogami
 5. Prywatna Madonna
 6. Ja Kocham Ty Kochasz / duet z Michałem Bajorem
 7. Syberiada / duet z Piotrem Cugowskim
 8. Odnajdziemy Się / duet z Markiem Jackowskim
 9. Matka Od Samotnych Drinków
 10. Graj Chłopaku Graj
 11. Na Cześć Wariata
 12. Soft / duet z Video

Powiązane produkty

Powiązane