Anna Wyszkoni - Album winylowy “Życie jest w porządku” - Sklep Rock House

Anna Wyszkoni - Album winylowy “Życie jest w porządku”
Nowość
Anna Wyszkoni

Album winylowy “Życie jest w porządku”

119,99 w tym VAT
Cena regularna: 0,00 zł
Najniższa cena z okresu 30 dni przed obniżką: 0,00 zł

Dodatkowe informacje

Informacje

Winylowe wydanie albumu Anny Wyszkoni - „Życie jest w porządku”, oryginalnie wydanego w 2012 roku, który uzyskał status podwójnie platynowej płyty. Album ukaże się na 180-gramowym, transparentnym winylu w kolorze żółtym.

Płyta jest wyjątkową propozycją dla fanów artystki. Znalazły się na niej znane przeboje, jak: „Biegnij przed siebie”, „Zapytaj mnie o to kochany” czy „W całość ułożysz mnie” które specjalnie dla Anny napisali Robert Gawliński czy Marek Jackowski. Inny, „Prywatna Madonna”, skomponował dla niej sam Seweryn Krajewski.

Swoim drugim solowym albumem pt. „Życie jest w porządku” Anna Wyszkoni potwierdziła dojrzałość i muzyczną metamorfozę, jaką przeszła od podwójnie platynowego, solowego debiutu „Pan i Pani”.

Za produkcję piosenek odpowiadają, podobnie jak przy podwójnie platynowym debiucie wokalistki „Pan i Pani”, Bogdan Kondracki (Dawid Podsiadło, Ania Dąbrowska, Novika, Justyna Steczkowska) i Kuba Galiński (Dawid Podsiadło, Sanah, Ania Dąbrowska, Janusz Panasewicz). Dzięki tym kooperacjom każda piosenka na tej płycie ma inny charakter i brzmi jak oddzielna opowieść. Łączy je jedno: charakterystyczny, magnetyzujący głos Anny Wyszkoni.

TRACKLISTA:

Strona A
1. Powietrze
2. Dźwięki nocy
3. Zapytaj mnie o to kochany
4. W całość ułożysz mnie
5. Na krańcu świata
6. Gdy naga stoję przed Tobą…

Strona B
1. Na cześć wariata
2. Biegnij przed siebie
3. Prywatna Madonna
4. Chcę oddychać
5. Moje miasto śpi

Powiązane produkty

Powiązane